Tour de Onur 2020

Ідеальні маршрути, найкращі дороги, фантастичні краєвиди та величезне вело комьюніті. 2-3-4 жовтня 2020 у Львівській області пройшла  багатоденна велогонка – TOUR de ONUR. Організатори велогонки – міжнародна компанія Onur Group та клуб любителів шосейного велоспорту West Road Cycling

Участь у гонці взяли 240 учасників, серед яких представники Польщі, Туреччини, Молдови та Коста Ріки.

Гонка відбулась у три етапи: спочатку командна гонка маршрутом Щирець–Меденичі–Щирець, потім групова гонка маршрутом Сянки–Ісаї–Стрілки–Сянки, а також індивідуальна гонка на час маршрутом Сянки–Верхній Турів–КПП «Ужок»–Сянки.

На змаганнях спортсмени стартували групами – усього стартувало 6 чоловічих та 2 дві жіночі групи. Серед жінок у групі W1 переможницею стала Софія Прийма (Makeba, Львів). У групі W2 найкращою стала Наталія Тарнавчик (Kyiv Cycling Team, Lviv). У чоловічій групі М1 майку лідера здобув представник Польщі Гутек Міколай (Mayday team, Lublin), в категорії М2 Ладош Міхал (Mayday team, Lublin), в М3 переможцем став Батюхов Денис (Bike Family-Leader, Київ), в М4 – Філін Дмитро (Bike Family-Tacx, Київ), а в групі М5 першим фінішував представник Велосокаль-Датський текстиль Павло Процько, у групі М6 найкращим став Олександр Зуєв (Вело-Сокаль, Червоноград).

Дякуємо усім учасникам та до зустрічі на TOUR de ONUR 2021.

I етап 02.10.2020: командна гонка на час.
Старт 14:00 за місцевим часом
Щирець-Меденичі-Щирець дистанція 50 км для всіх учасників, набір висоти 288м, стан покриття – ідеальний асфальт

II етап 03.10.2020: індивідуальна групова гонка, дистанція – 106 км.
Старт в 12:00 за місцевим часом
Категорії: M1,M2, M3, Сянки-Ісаї-Стрілки-Сянки, 106 км набір висоти 1699м, стан покриття – ідеальний асфальт

Категорії: M4, M5, M6, W1,W2