Будь-ласка, ознайомтесь з умовами та правилами користування веб-сайтом www.tourdeonur.com.ua, перш ніж почати ним користуватися. Як тільки Ви починаєте користуватися нашим веб-сайтом, Ви автоматично приймаєте умови, що зазначені нижче.
Авторське право


Власником веб-сайту www.tourdeonur.com.ua є ГО «ВЕСТ РОУД САЙКЛІНГ», яка здійснює адміністрування цього веб-сайту. Ми забезпечуємо безкоштовний доступ до даного веб-сайту («сайту») для всіх бажаючих («користувачів»). Права на всі логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, інші права інтелектуальної власності стосовно інформації, що міститься на веб-сайті (а також принцип організації та структура веб-сайту), програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії та зображення належать ГО «ВЕСТ РОУД САЙКЛІНГ» і захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права». Ви погоджуєтеся дотримуватися прав і обмежень, прийнятих на даному сайті.

Використання сайту

www.tourdeonur.com.ua

Компанія Onur Group дозволяє використовувати інформацію з веб-сайту тільки в тому випадку, якщо Ви будете використовувати цю інформацію в некомерційних цілях. Забороняється використання інформації, опублікованої на веб-сайті, в електронних або друкованих джерелах, без письмової згоди ГО «ВЕСТ РОУД САЙКЛІНГ». Якщо Вам буде потрібен дозвіл від власника сайту на використання інформації з сайту чи встановлення посилання на нього з Вашого веб-сайту, відправте запит електронною поштою на адресу: hello@tourdeonur.com.ua


Ви можете використовувати цей сайт для реєстрації та оплати послуг ГО «ВЕСТ РОУД САЙКЛІНГ» за умови, що надана Вами інформація законна і правдива. Будь-які дії щодо використання сайту, в т.ч. реєстрації, зроблені з метою обману, шахрайства з наданням неправдивих відомостей, заборонені і тягнуть за собою матеріальну відповідальність.


Сайт www.tourdeonur.com.ua може містити посилання на інші веб-сайти. ГО «ВЕСТ РОУД САЙКЛІНГ» не несе відповідальності за доступність або зміст сайтів третіх осіб, так чи інакше пов’язаних з сайтом www.tourdeonur.com.ua